Selecteer een pagina

AFAS ERP Software heeft haar 5000ste Profit 2008 Small Business-klant welkom geheten. De softwareleverancier uit Leusden heeft inmiddels meer dan 10.000 bedrijven geautomatiseerd, waarvan 5000 gebruikmaken van het Small Business-pakket. Profit Small Business is speciaal ontwikkeld voor de kleinzakelijke ondernemer.

Arresto, leverancier van informatica diensten, heeft als 5000ste Profit 2008 Small Business-klant voor de AFAS Online versie gekozen. De combinatie met AFAS Online zorgt ervoor dat het bedrijf op eenvoudige wijze kan samenwerken met de accountant. De accountant kan bijvoorbeeld eenvoudig via internet in de boekhouding van de klant meekijken en zo zijn controle uitvoeren. Zo heeft de klant altijd de laatste cijfers voorhanden. Lentink Accountants/Belastingadviseurs bestelde onlangs via de website van AFAS het Small Business-pakket voor haar klant Arresto. Martin van Berkel, directeur van Arresto, werd afgelopen week op het kantoor van Lentink Accountants/Belastingadviseurs door AFAS in het zonnetje gezet.

Arjan van Ruiten, marketingmanager Accountancy bij AFAS, over de 5000ste Small Business-klant: “Sinds het begin van dit jaar hebben we veel nieuwe gebruikers van Profit 2008 Small Business mogen verwelkomen. Dit heeft vooral te maken met de introductie van AFAS Online op 1 januari 2009. Omdat wij bij AFAS zelf ook met Profit werken, gaf het systeem bij de aanmelding van Arresto automatisch een signaal dat het de 5000ste klant betrof. Een uitstekend voorbeeld van procesautomatisering. Het is goed om te zien dat binnen het MKB de voordelen van het automatiseren van interne processen steeds duidelijker worden. De verwachting is dat het aantal Small Business-klanten dit jaar verder zal oplopen tot 5500.”

Bron: Afas